Nyertesek

  Sorsolással megállapított nyertes osztályok    
Iskola OM Iskola neve Évfolyam Osztály
28978 Miskolci Szilágyi Dezső Általános Iskola 6 B
202586 Halimbai Hársfa Óvoda és Családi Bölcsőde   Csipkebogyó
202978 Gyulai Implom József Általános Iskola 5. Sz. Általános Iskola és Sportiskola Tagintézménye 1 B
27249 Pécsi Mezőszél Utcai Általános Iskola 5 b
27294 Bólyi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 8 C
29628 Szentesi Koszta József Általános Iskola 1 b
29142 Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 4 B
32516 Vecsési Andrássy Gyula Általános Iskola 4 a
32484 Ócsai Halászy Károly Általános Iskola 3 D
201002 Celldömölki Városi Általános Iskola 1 B
202750 Park Utcai Katolikus Általános Iskola és Óvoda 1 c
202044 Vései Óvoda   Bambi
203122 Császártöltési Bánáti Miklós Német Nemzetiségi Általános Iskola 6 A
38416 Hallássérültek Óvodája, Általános Iskolája, Szakiskolája, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézménye és Kollégiuma 4 a
34853 Óbudai Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola 5 a
200846 Cambridge Angol Nyelvi Sportóvoda   Pindur csoportja
32546 Szigetszentmártoni Általános Iskola 8 VIII
037634 Keszthelyi Vajda János Gimnázium B
28500 TISZAÚJVÁROSI NAPKÖZI OTTHONOS ÓVODA   Búzavirág
29637 Béke Utcai Általános Iskola 1 A
28322 Újkígyósi Széchenyi István Általános Iskola 2 A
32378 Péceli Integrált Oktatási Központ Általános Iskola és Gimnázium 11 B
35086 Budapest XVI. Kerületi Szent-Györgyi Albert Általános Iskola 7 a
30875 Ifjúság Utcai Óvoda Hétszínvirág Tagintézménye   Napraforgó (8.)
203028 Bajai SZC Türr István Gazdasági Szakgimnáziuma 2 10/C
       
       
  A 25 legeredményesebb nyertes osztály    
Iskola OM Iskola neve Évfolyam Osztály
201655 Bajai Óvodaigazgatóság   6.számú csoport
201507 Jászszentlászlói Szent László Általános Iskola 2 a
202781 Szent László Király Általános Iskola 5 a
203044 Nagykanizsai Szakképzési Centrum 12 B Cserháti
35949 Tiszaföldvári Kossuth Lajos Általános Iskola 3 B
35929 Csete Balázs Általános Iskola 4 B
201507 Jászszentlászlói Szent László Általános Iskola 6 a
29728 Csengelei Általános iskola 2 A
36592 Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola Somogyi Béla Tagiskolája 3 A
203304 Pécsi Köztársaság Téri Általános Iskola 6 b
28456 Szegedi Kis István Református Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium 7 A
36592 Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola 7 A/S.B.Tagi
203062 Vas Megyei Szakképzési Centrum 11 c
32231 Mocsáry Antal Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 5 C
28475 Schéner Mihály Általános Iskola 4 b
200542 Kalocsai Fényi Gyula Általános Iskola 2 c
28315 Dobozi Általános Iskola 5 A
28475 Schéner Mihály Általános Iskola 1 B
201571 Talentum Református Tehetséggondozó Általános Iskola és Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola 1 1.
33981 Lorántffy Zsuzsanna Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium 5 B
200901 Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 4 4.B
201210 Szabó Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 5 C
201534 II. Rákóczi Ferenc Katolikus Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda 8 C
37497 Lenti Vörösmarty Mihály Általános Iskola 5 A
37771 Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 4 B