Töltsd fel az osztályperselyt 200 000 Ft-tal!

A játék időtartama: 2017. szeptember 15. - 2017. november 15.


Blokk feltöltése
Belépés
Regisztráció
Köszönjük látogatásod és, hogy velünk játszottál!


A játék lezárult.


A blokkok ellenőrzését követően kialakult a végeredményt, amit alább olvashatsz.

Gratulálunk.

a Tchibo csapata

Hogyan játssz?

Blokk bekuldes

Blokk adatok
Köszönjük látogatásod és, hogy velünk játszottál!


A játék lezárult.


A blokkok ellenőrzését követően kialakult a végeredményt, amit alább olvashatsz.

Gratulálunk.

a Tchibo csapata

Nyertesek

Nyertesek

Az első 25 osztály az előzetes eredmények alapján:


Helyezés OM szám / Osztály Iskola neve
1. OM203044-10-D Nagykanizsai Szakképzési Centrum
2. OM036645-7-A Egyházasrádóci Kossuth Lajos Általános Iskola
3. OM037630-9-E Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium
4. OM027939-1-A Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
5. OM037007-1-Z Pápai Erkel Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola
6. OM028475-2-B Schéner Mihály Általános Iskola
7. OM037526-10-A Mindszenty József Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
8. OM201410-2-B Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium
9. OM037771-2-B Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
10. OM030075-3-B Sárszentmiklósi Általános Iskola
11. OM000007-3-1DB 032231/012 Mocsáry Antal Általános Iskola Karancsaljai Tagintézménye
12. OM037521-3-C Eötvös József és Liszt Ferenc Általános Iskola
13. OM028880-1-A Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola
14. OM036360-8-GYONK-OSZT-GIMI Hőgyészi Hegyhát Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium
15. OM201571-4-4-OSZTALY Talentum Református Tehetséggondozó Általános Iskola és Óvoda
16. OM035979-4-A Cibakházi Damjanich János Általános Iskola
17. OM037497-3-A Lenti Vörösmarty Mihály Általános Iskola
18. OM000052-9-C 203062/016 Szombathelyi Műszaki SZC Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma
19. OM000050-8-A 200454/002 Kazinczy Ferenc Általános Iskola Esze Tamás Tagintézménye
20. OM036591-1-A Körmendi Somogyi Béla Általános Iskola
21. OM201762-7-A Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképző Iskola, Kollégium
22. OM031469-2-B Gyöngyösi Arany János Általános Iskola
23. OM036591-5-A Körmendi Somogyi Béla Általános Iskola
24. OM031016-5-A Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola
25. OM031945-1-1-OSZTALY Talentum Angol Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola

A kisorsolt 25 osztály:


Sorsolás Osztályazonosító Iskola neve
nyertes1 OM032546-6-FOKI-V Szigetszentmártoni Általános Iskola
nyertes2 OM000018-9-B 203041 Kecskeméti SZC Kada Elek Közgazdasági Szakgimnáziuma
nyertes3 OM031088-2-B Debreceni Benedek Elek Általános Iskola
nyertes4 OM029625-5-A Kiss Bálint Református Általános Iskola
nyertes5 OM202781-6-B Szent László Király Általános Iskola
nyertes6 OM033565-3-3OSZTALY Buji II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
nyertes7 OM035134-5-B Kastélydombi Általános Iskola
nyertes8 OM037718-1-A Nagykőrösi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
nyertes9 OM200406-3-B Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet
nyertes10 OM201731-8-C Kossuth Lajos Baptista Általános Iskola és Kollégium
nyertes11 OM034799-3-B Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium
nyertes12 OM029122-4-A Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola
nyertes13 OM034138-2-A Törökkoppányi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
nyertes14 OM028978-3-A Miskolci Szilágyi Dezső Általános Iskola
nyertes15 OM034878-7-A Újpesti Homoktövis Általános Iskola
nyertes16 OM030613-8-A Tényői Ady Endre Általános Iskola
nyertes17 OM031051-1-B II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
nyertes18 OM031552-3-A Visontai Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
nyertes19 OM037130-2-B Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
nyertes20 OM037041-3-A Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola
nyertes21 OM036643-2-A Csaba József Általános Iskola
nyertes22 OM034848-3-B Aquincum Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
nyertes23 OM201521-9-D Vak Bottyán János Katolikus Műszaki és Közgazdasági Középiskola és Kollégium
nyertes24 OM037630-8-K Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium
nyertes25 OM031074-3-C Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

Beküldéseim

Beküldéseim

Osztályom: . évfolyam osztály

Összpontszám: 0 pont

AP kódNAV kódVásárlás dátumaVásárlás időpontjaMegjegyzés

Nincs egyező találat.

AP kódNAV kódVásárlás dátumaVásárlás időpontjaMegjegyzés

Malacpersely

Töltsd le a Tchibo Family kivágható malacperselyt, ragaszd össze és gyűjtsétek ebben a blokkokat!

Letöltés

Készíts egyedi malacperselyt! Töltsd le, színezd ki, ragaszd össze és gyűjtsétek egyedi színekben pompázó perselyekben a blokkokat!

Letöltés

Toplista
1

Nagykanizsai Szakképzési Centrum 10. D

1157 pont


2

Egyházasrádóci Kossuth Lajos Általános Iskola 7. A

854 pont

3

Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium 9. E

848 pont

4

Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja 1. A

769 pont

5

Pápai Erkel Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola 1. Z

707 pont

6

Schéner Mihály Általános Iskola 2. B

701 pont

7

Mindszenty József Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium 10. A

698 pont

8

Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 2. B

682 pont

9

Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 2. B

640 pont

10

Sárszentmiklósi Általános Iskola 3. B

625 pont